MENÜ

7/24 HIZLI İLETİŞİM

  • TEL: 0533 212 96 92

  • TEL: 0555 733 38 68

  • Telefon 0232 463 88 47

  • Çalışma saatlerimiz Pzt. / Paz.: 08:00-18:00

  • E-Mail Adresimiz info@danes.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Danes Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. 1992 yılından beri ithalat -ihracat sektörlerine gümrük ve lojistik hizmetleri veren uzmanlar tarafından kurulmuştur. İlkeleri, yenilikçi yaklaşımı, günden güne artan enerjisi, liderlik hedefi ve 30 yıllık tecrübesi sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmektedir.

 

İzmir (merkez),İstanbul ve İstanbul bölge müdürlüğüne bağlı Murat Bey, Ambarlı, Erenköy, Haydarpaşa, Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı gümrükleri başta olmak üzere tüm Türkiye gümrüklerinde ithalat ve ihracat gümrükleme süreçlerini üstün hizmet kalitesiyle yürütmektedir. Ofislerinde hizmet veren Danes, yerel ve uluslararası üreticiler, tedarikçiler ve sanayicilerden oluşan müşterileri için sadece bir gümrük müşavirliği firması değil, gerek uluslararası, gerek yurtiçi lojistik ve depolama ihtiyaçlarına da çözüm ortakları ile hizmet sunan geniş iş hacmine sahip öncü firmalardandır.

 

Gümrük Müşavirlerinden oluşan yönetici ve ekipler ile yürütülen Gümrük Operasyon ve Gümrük Mevzuat birimlerinin yanı sıra Dahilde İşleme İzin Belgesi, Statü Belgeleri ve Yatırım Teşvik belgesi müracaat,takip ve sonuçlandırma hizmetlerini danışmanlık kapsamında bünyesinde bulundurarak, işlemlerin tek elden koordinatlı şekilde daha sağlıklı yürütülmesinde avantajlar sunmaktadır. Deneyimli  çözüm ortaklarımızla birlikte Danışmanlık Hizmetleri ve navlun, sigorta, ithalat izni, proje danışmanlığı, gümrüklü gümrüksüz depolama ve nakliye için de çözümler sunarak müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede elde etmenin gayreti içerisindedir.

Hakkımızda